For The King یک بازی با سبک ماجرایی، استراتژیک و نقش آفرینی است که توسط کمپانی IronOak Games طراحی و ساخته شده و به تازگی برای پلتفرم PC روانه بازار شده است.

 

For The King یکی از بازی های چالش براگیز استراتژیک به شمار میاید که عناصر Roguelike نیز در آن به چشم میخورد.پادشاه کشته شده است، توسط ضاربی ناشناس. حالا سرزمین های پادشاهی Fahrul خود را در آشوب میبیند. به هیچ وجه تغییری وجود نخواهد داشت و رخ دادن حوادث، فراتر از تصورات او پیش خواهند رفت. ملکه طی نامه ای از مردمان سرزمین برای جلوگیری از عذابی قریب الوقوع، درخواست کمک مینماید.

 

حزب خود را انتخاب نمایید، سرزمین های تحت سلطه دشمنان را در اختیار گیرید و با ایجاد اتحاد میان سایر احزاب، قدرت بیشتری کسب کنید.

 

وجود نقشه های مختلف باعث میشود تا اتفاقات متفاوتی برای پلیر رخ دهد و در طول مراحل، با شخصیت ها و دشمنان مختلفی روبرو گردد. وجود گیاهان دارویی این امکان را به شما میدهد تا در صورت کاهش نیرو از آنها برای التیام زخم و درمان استفاده نمایید.

 

هیچ یک از جنگجویان تا به امروز نتوانسته است از این میدان نبرد جان سالم به در برد. آیا شما قادر به پایان دادن به این هرج و مرج ها خواهید بود؟ به یاد داشته باشید تمامی فعالیت هایی که در طول بازی انجام میگیرد برای ثروت و یا رسیدن به شهرت نخواهد بود بلکه تمامی فداکاری ها برای مردمان سرزمین، سرزمین های پادشاهی و پادشاه میباشد.


در ادامه میتوانید تصاویری از محیط بازی و بخشی از ویژگی های آن را ببینید.

مهم ترین ویژگی های بازی For The King:

- گرافیک مناسب و فانتزی

- سبک ماجراجویی و استراتژیک

- قابلیت انتخاب کارکتر

- کاراکتر هایی با قابلیت های مختلف

- مراحل و ماموریت های متنوع

- بدون نیاز به نصب

 


حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی:
پردازنده: 2.2 گیگاهرتز Core i3
رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای هارد دیسک: 2 گیگابایت

سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 7, 8.1, 10


راهنمای اجرا:

1. فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
(پسورد: www.sarzamindownload.com)

دانلود بازی

منبع